• Programma - Thuis

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortDetails
    za 29-feb. 11:15Rood-Wit V JO13-3ST Netersel / Casteren JO13-1Gregulier
    za 29-feb. 13:00Rood-Wit V JO17-2EMK JO17-1beker
    za 29-feb. 16:00Rood Wit V VeteranenDBS Veteranenvriendschappelijk
    zo 01-mrt. 12:00Rood-Wit V 2Brabantia 2regulier
    zo 01-mrt. 14:30Rood-Wit V 1NWC 1regulier
    ma 02-mrt. 22:00Rood-Wit V VR1 (zaal)De Raven VR1regulier
    za 07-mrt. 09:15Rood-Wit V JO9-1Reusel Sport/CoTrans JO9-2regulier
    za 07-mrt. 09:15Rood-Wit V JO10-1Bladella JO10-1regulier
    za 07-mrt. 09:45Rood-Wit V JO11-2 GBladella JO11-2regulier
    za 07-mrt. 09:45Rood-Wit V JO11-1 GDVS JO11-1regulier
    za 07-mrt. 10:00Rood-Wit V JO7-1GWeebosh JO7regulier
    za 07-mrt. 11:15Rood-Wit V JO13-2SV Budel JO13-1regulier
    za 07-mrt. 11:15Rood-Wit V JO15-2 GDOSL JO15-2regulier
    za 07-mrt. 13:00Rood Wit V JO17-1Hilvaria JO17-1regulier
    za 07-mrt. 13:00Rood-Wit V JO17-2Geldrop JO17-2regulier
    za 07-mrt. 15:00Rood-Wit V JO19-2Riethoven JO19-1regulier
    za 07-mrt. 15:00Rood-Wit V JO19-1RPC JO19-1regulier
    zo 08-mrt. 10:00Rood-Wit V 5SBC 5regulier
    zo 08-mrt. 12:00Rood-Wit V 2Best Vooruit 2regulier
    zo 08-mrt. 14:30Rood-Wit V 1De Valk 1regulier
    za 14-mrt. 09:15Rood-Wit V JO8-1Bladella JO8-2regulier
    za 14-mrt. 09:15Rood-Wit V JO9-2Bladella JO9-4regulier
    za 14-mrt. 09:45Rood-Wit V JO11-3DVS JO11-3regulier
    za 14-mrt. 10:00 RKVVO JO7-7regulier
    za 14-mrt. 10:15Rood Wit V JO8-2ZSC JO8-1regulier
    za 14-mrt. 11:15Rood-Wit V JO13-3Brabantia JO13-3regulier
    za 14-mrt. 11:15Rood-Wit V JO13-1Geldrop JO13-1regulier
    za 14-mrt. 13:00Rood-Wit V JO15-1RPC JO15-1regulier
    za 14-mrt. 13:00Rood-Wit V JO17-3 GRKSV Nuenen JO17-4regulier
    za 14-mrt. 15:00Rood-Wit V 2 (za)SV BLC 5regulier
    za 14-mrt. 16:00Rood Wit V VeteranenVV Hei-Molvriendschappelijk
    zo 15-mrt. 10:00Rood-Wit V 5Best Vooruit 8regulier
    zo 15-mrt. 10:00Rood-Wit V 3Bladella 4regulier
    zo 15-mrt. 12:00Rood-Wit V 4Bladella 6regulier
    zo 15-mrt. 12:00Rood-Wit V VR1SBC VR2regulier
  • Programma - Uit

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortDetails
    za 29-feb. 09:30De Raven JO8-1GRood Wit V JO8-2regulier
    za 29-feb. 09:30De Raven JO9-1Rood-Wit V JO9-1beker
    za 29-feb. 10:00marvilde JO7-1Rood-Wit V JO7-1Gregulier
    za 29-feb. 10:00Acht JO7Rood-Wit V JO7-2Gregulier
    za 29-feb. 11:30Waalre JO15-1Rood-Wit V JO15-2 Gregulier
    za 29-feb. 15:00RKSV Heeze JO19-3Rood-Wit V JO19-2regulier
    zo 01-mrt. 10:00Hapert 4Rood-Wit V 4regulier
    zo 01-mrt. 12:00RKSV Nuenen 6Rood-Wit V 5regulier
    za 07-mrt. 09:00EFC JO8-1Rood-Wit V JO8-1regulier
    za 07-mrt. 09:30Bergeijk JO9-2Rood-Wit V JO9-2regulier
    za 07-mrt. 10:00ST Knegselse Boys / Steensel JO8-1GRood Wit V JO8-2regulier
    za 07-mrt. 10:30Beerse Boys JO13-2GRood-Wit V JO13-3regulier
    za 07-mrt. 10:45Hapert JO11-2MRood-Wit V JO11-3regulier
    za 07-mrt. 11:15Zwaluw VFC JO13-1Rood-Wit V JO13-1regulier
    za 07-mrt. 13:15SBC JO15-1Rood-Wit V JO15-1regulier
    za 07-mrt. 15:15DVS JO17-3Rood-Wit V JO17-3 Gregulier
    za 07-mrt. 16:00VV Trinitas Oisterwijk 5Rood-Wit V 2 (za)regulier
    zo 08-mrt. 09:45Steensel 4Rood-Wit V 6regulier
    zo 08-mrt. 10:00ST DOSL/RKSV Heeze VR2Rood-Wit V VR1regulier
    zo 08-mrt. 12:00UNA 5Rood-Wit V 4regulier
    zo 08-mrt. 12:00RKSV Heeze 4Rood-Wit V 3regulier
    za 14-mrt. 01:00HMVV/Hulsel JO7-2Rood-Wit V JO7-1Gregulier
    za 14-mrt. 09:00Nieuw Woensel JO11-1Rood-Wit V JO11-1 Gregulier
    za 14-mrt. 09:00Dommelen JO9-2GRood-Wit V JO9-1regulier
    za 14-mrt. 09:30Terlo JO10-1Rood-Wit V JO10-1regulier
    za 14-mrt. 09:45FC Eindhoven AV JO15-4MRood-Wit V JO15-2 Gregulier
    za 14-mrt. 10:30De Raven JO11-1GRood-Wit V JO11-2 Gregulier
    za 14-mrt. 12:00Maarheeze JO13-1Rood-Wit V JO13-2regulier
    za 14-mrt. 14:45Best Vooruit JO17-2Rood-Wit V JO17-2regulier
    za 14-mrt. 14:45FC Eindhoven AV JO19-1Rood-Wit V JO19-1regulier
    za 14-mrt. 15:00Bladella JO19-3Rood-Wit V JO19-2regulier
    za 14-mrt. 15:15DVS JO17-1Rood Wit V JO17-1regulier
    zo 15-mrt. 10:00SV Unitas'59 12Rood-Wit V 6regulier
    zo 15-mrt. 14:30Hilvaria 1Rood-Wit V 1regulier
    ma 16-mrt. 22:00TOB VR2Rood-Wit V VR1 (zaal)regulier