• Programma - Thuis

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortDetails
    wo 30-sep. 18:45Rood-Wit V JO15-1UNA JO15-1Gbeker
    za 03-okt. 09:00Rood-Wit V JO8-2GBladella JO8-3regulier
    za 03-okt. 09:00Rood-Wit V JO10-2DBS JO10-7regulier
    za 03-okt. 10:00Rood-Wit V JO11-1 GSV Valkenswaard JO11-2regulier
    za 03-okt. 10:00Rood-Wit V JO12-1FC Eindhoven AV JO12-4Gregulier
    za 03-okt. 10:00Rood-Wit V SpecialsSV De Braak JG1regulier
    za 03-okt. 11:30Rood-Wit V JO15-2Dommelen JO15-2Gregulier
    za 03-okt. 11:30Rood-Wit V JO13-2RPC JO13-3Gregulier
    za 03-okt. 13:00Rood-Wit V JO19-2Braakhuizen JO19-1regulier
    za 03-okt. 13:15Rood-Wit V JO19-3Brabantia JO19-2regulier
    za 03-okt. 15:15Rood-Wit V 2 (za)Dommelen 3regulier
    za 03-okt. 16:00Rood Wit VeteranenBeerse Boys veteranenregulier
    zo 04-okt. 10:00Rood-Wit V 4EFC 7regulier
    zo 04-okt. 12:00Rood-Wit V VR1RKGSV VR1regulier
    zo 04-okt. 12:00Rood-Wit V 3Hoogeloon 3regulier
    ma 05-okt. 22:00Rood-Wit V VR1 (zaal)De Valk VR2regulier
    wo 07-okt. 18:30Rood-Wit V JO11-2GHoogeloon JO11-1regulier
    za 10-okt. 09:00Rood-Wit V JO8-1RPC JO8-1regulier
    za 10-okt. 09:00Rood-Wit V JO9-1DOSKO'32 JO9-1Gregulier
    za 10-okt. 09:00Rood-Wit V JO8-3GBrabantia JO8-3regulier
    za 10-okt. 10:00Rood-Wit V JO10-1Oirschot V. JO10-2Gregulier
    za 10-okt. 10:00Rood-Wit V JO11-2GEFC JO11-3regulier
    za 10-okt. 10:00Rood-Wit V JO10-2Marvilde JO10-3regulier
    za 10-okt. 11:30Rood-Wit V JO12-1Marvilde JO12-2regulier
    za 10-okt. 11:30Rood-Wit V JO17-2Beerse Boys JO17-2regulier
    za 10-okt. 13:00Rood-Wit V JO15-1Sparta'25 JO15-1regulier
    za 10-okt. 13:15Rood-Wit V JO17-1Oirschot Vooruit JO17-2regulier
    za 10-okt. 15:00Rood-Wit V JO19-1Hoogeloon JO19-1regulier
    zo 11-okt. 10:00Rood-Wit V 5UNA 9regulier
    zo 11-okt. 12:00Rood-Wit V 2RKVVO 3regulier
    zo 11-okt. 14:30Rood-Wit V 1Sparta'25regulier
    ma 12-okt. 21:05Rood-Wit V VR1 (zaal)Brabantia VR1regulier
    za 17-okt. 13:00Rood-Wit V JO17-1RKSV Heeze JO17-1beker
    za 17-okt. 15:00Rood-Wit V JO19-1Oirschot Vooruit JO19-2regulier
    za 17-okt. 15:00Rood-Wit V JO19-3ST SDO '39/HMVV/Hulsel JO19-1beker
  • Programma - Uit

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortDetails
    za 03-okt. 09:30ST DEES/Vessem JO8-1Rood-Wit V JO8-3Gregulier
    za 03-okt. 09:30Hapert JO10-1GRood-Wit V JO10-1regulier
    za 03-okt. 10:00ST HMVV/Hulsel JO9-1GRood-Wit V JO9-1regulier
    za 03-okt. 10:30ST Casteren / Netersel JO11-1Rood-Wit V JO11-2Gregulier
    za 03-okt. 10:45S.V. Brandevoort JO8-2Rood-Wit V JO8-1regulier
    za 03-okt. 11:15Dommelen JO17-3Rood-Wit V JO17-2regulier
    za 03-okt. 11:30Dommelen JO13-1Rood-Wit V JO13-1regulier
    za 03-okt. 13:00Olympia'18 JO15-1Rood-Wit V JO15-1regulier
    za 03-okt. 14:45Bergeijk JO19-1Rood-Wit V JO19-1regulier
    za 03-okt. 15:00Brabantia JO17-2Rood-Wit V JO17-1regulier
    zo 04-okt. 10:00Bergeijk 7Rood-Wit V 5regulier
    zo 04-okt. 12:00SV Unitas'59 2Rood-Wit V 2regulier
    zo 04-okt. 14:30HilvariaRood-Wit V 1regulier
    za 10-okt. 08:30Bladella JO8-2Rood-Wit V JO8-2Gregulier
    za 10-okt. 10:00Spoordonkse Boys JG1Rood-Wit V Specialsregulier
    za 10-okt. 10:30DVS JO11-1Rood-Wit V JO11-1 Gregulier
    za 10-okt. 13:00RKVVO JO13-3Rood-Wit V JO13-2regulier
    za 10-okt. 13:15SV Valkenswaard JO15-2Rood-Wit V JO15-2regulier
    za 10-okt. 13:30FC Eindhoven AV JO19-2Rood-Wit V JO19-3regulier
    za 10-okt. 14:45Mifano JO19-1Rood-Wit V JO19-2regulier
    za 10-okt. 15:00Wilhelmina Boys 2Rood-Wit V 2 (za)regulier
    zo 11-okt. 12:00RKSV Heeze 5Rood-Wit V 4regulier
    zo 11-okt. 13:00Beerse Boys 6Rood-Wit V 3regulier
    zo 11-okt. 13:00Beerse Boys VR4Rood-Wit V VR1regulier
    zo 18-okt. 11:45Brabantia 2Rood-Wit V 2regulier
    zo 18-okt. 12:00UNA 10Rood-Wit V 5beker
    zo 18-okt. 14:30De ValkRood-Wit V 1regulier
    ma 19-okt. 21:05Hof van Brabant VR1Rood-Wit V VR1 (zaal)regulier
    za 24-okt. 11:00EFC JO13-1GRood-Wit V JO13-1regulier
    za 24-okt. 11:30SV Valkenswaard JO15-1Rood-Wit V JO15-1regulier
    za 24-okt. 15:00DOSL JO19-1Rood-Wit V JO19-1regulier
    za 24-okt. 15:00Geldrop JO19-2Rood-Wit V JO19-2regulier
    zo 25-okt. 10:30DBS 5Rood-Wit V 5regulier
    zo 25-okt. 11:45SV Unitas'59 4Rood-Wit V 4regulier
    za 31-okt. 10:00RKVVO JO8-3Rood-Wit V JO8-3Gregulier