• Rood-Wit V JO17-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Slaats, GlennTechnische stafTrainer
    Slaats, TwanTechnische stafTrainer
    Smits-Lamers, AngeliqueOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 13:00Rood-Wit V JO17-1 - DVS JO17-2JMSportpark De Korze
    16 mrt. 13:00Rood-Wit V JO17-1 - Hapert JO17-1Sportpark De Korze
    23 mrt. 14:30Beerse Boys, JO17-1JM - Rood-Wit V JO17-1Sportpark De Klep
    6 apr. 13:00Rood-Wit V JO17-1 - Stiphout Vooruit JO17-3Sportpark De Korze
    13 apr. 13:00Brabantia JO17-2 - Rood-Wit V JO17-1Sportpark Strijp
    20 apr. 13:00Rood-Wit V JO17-1 - SV Unitas'59 JO17-3Sportpark De Korze
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortDetails
    24 feb.Rood-Wit V JO17-1 - ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO17-18 - 0regulier
    3 feb.EFC JO17-3 - Rood-Wit V JO17-10 - 6regulier
    27 jan.Best Vooruit JO17-3 - Rood-Wit V JO17-11 - 7regulier
    20 jan.S.V. Brandevoort JO17-3 - Rood-Wit V JO17-10 - 6regulier
    16 dec.Bladella JO17-2 - Rood-Wit V JO17-10 - 7regulier
  • Poulestanden Rood Wit V JO17-1 ( 3e klasse (3e fase) 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rood-Wit V JO17-144002712612
    2Hapert JO17-1320112666
    3Stiphout Vooruit JO17-33201111016
    4S.V. Brandevoort JO17-3320167-16
    5Beerse Boys, JO17-1JM31208535
    6DVS JO17-2JM21107614
    7Brabantia JO17-2311111834
    8SV Unitas'59 JO17-3301249-51
    9EFC JO17-33012518-131
    10Best Vooruit JO17-3100117-60
    11Geldrop JO17-1200259-40
    12ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO17-12002213-110

    Poulestanden Rood Wit V JO17-1 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Eindhoven AV JO17-164022011911
    2RPC JO17-264021916311
    3DOSL JO17-163123021910
    4FC Cranendonck JO17-163121411310
    5EFC JO17-263031120-99
    6UNA JO17-262041320-76
    7Rood-Wit V JO17-161051523-83

    Poulestanden Rood Wit V JO17-1 ( 3e klasse (2e fase) 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EFC JO17-36510146816
    2Rood-Wit V JO17-165013663015
    3Beerse Boys, JO17-1JM63121612410
    4SV Unitas'59 JO17-352121016-67
    5Best Vooruit JO17-36114920-114
    6Bladella JO17-26114719-124
    7Waalre JO17-15014922-131
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Albirouti, GaithTeamspeler
    Bele, FabianTeamspeler
    Blankers, NoahTeamspeler
    Buiting, LucTeamspeler
    Heesterbeek, RickTeamspeler
    Huuskes, BartTeamspeler
    Luyendijk, RyanTeamspeler
    Pardoel, LennTeamspeler
    Prinsen, TijsTeamspeler
    Rozema, NiekTeamspeler
    Verhoeven, PaulTeamspeler
    Zeeland, Jasper VanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Rood Wit V JO17-1

    VS

    DVS JO17-2JM

    02 maart 202413:00 uur
    Sportpark De Korze veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Rood Wit V JO17-1

    0682 Onder 17 (3e fase)

    6,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd