• Rood-Wit V JO13-2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Rijkers, JohanTechnische stafTrainer
    Smits-Lamers, AngeliqueOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 11:30Rood-Wit V JO13-2 - UNA JO13-3JMSportpark De Korze
    16 mrt. 11:30Rood-Wit V JO13-2 - Reusel Sport/CoTrans JO13-2Sportpark De Korze
    23 mrt. 11:15FC Cranendonck JO13-1 - Rood-Wit V JO13-2Sportpark De Braken
    6 apr. 12:30ZSC JO13-1JM - Rood-Wit V JO13-2Sportpark De Koolakkers
    13 apr. 11:30Rood-Wit V JO13-2 - SV Valkenswaard JO13-3Sportpark De Korze
    20 apr. 10:15FC Eindhoven AV JO13-3 - Rood-Wit V JO13-2Sportpark Genneperparken
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortDetails
    24 feb.Dommelen JO13-2JM - Rood-Wit V JO13-20 - 5regulier
    3 feb.Rood-Wit V JO13-2 - RPC JO13-55 - 0regulier
    27 jan.Bladella JO13-2 - Rood-Wit V JO13-20 - 3regulier
    9 dec.Rood-Wit V JO13-2 - Bladella JO13-20 - 2regulier
  • Poulestanden Rood Wit V JO13-2 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 34 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO13-277005665021
    2Oirschot Vooruit JO13-3751145143116
    3Rood-Wit V JO13-2742130111914
    4Wilhelmina Boys JO13-472231617-18
    5SJO Casteren-Netersel JO13-1JM72231839-218
    6RKVVO JO13-372141735-187
    7UNA JO13-3JM72051627-116
    8Beerse Boys JO13-27007655-490

    Poulestanden Rood Wit V JO13-2 ( 4e klasse (2e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Marvilde JO13-2761033122119
    2Reusel Sport/CoTrans JO13-273221817111
    3SV Valkenswaard JO13-373221619-311
    4Rood-Wit V JO13-273132115610
    5Dommelen JO13-2JM72232022-28
    6Terlo JO13-172232024-48
    7Bladella JO13-272141316-37
    8SJO Casteren-Netersel JO13-1JM7115824-164

    Poulestanden Rood Wit V JO13-2 ( 4e klasse (3e fase) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Valkenswaard JO13-33300216159
    2Rood-Wit V JO13-23300130139
    3FC Cranendonck JO13-132105147
    4Terlo JO13-1320110736
    5ZSC JO13-1JM210178-13
    6Reusel Sport/CoTrans JO13-230303303
    7Dommelen JO13-2JM310259-43
    8Bladella JO13-23012511-61
    9UNA JO13-3JM3012414-101
    10FC Eindhoven AV JO13-3200227-50
    11RPC JO13-52002110-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berkhoudt, BorisTeamspeler
    Bree, Pepijn vanTeamspeler
    Kluijtmans, StijnTeamspeler
    Lier, NoanTeamspeler
    Mostaard, DaniTeamspeler
    Rijkers, BartTeamspeler
    Verbaandert, SamTeamspeler
    Verhoeven, FabianTeamspeler
    Verhoeven, RaoulTeamspeler
    Verwijst-De Wilde, VinceTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Rood Wit V JO13-2

    VS

    UNA JO13-3JM

    02 maart 202411:30 uur
    Sportpark De Korze veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Rood Wit V JO13-2

    0394 Onder 13 (3e fase)

    4,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd