• Latest News

  • Programme

    Date TimeMatchLocatieInfo
    04-12 08:45Marvilde JO9-1 - Rood Wit V JO9-1Veld
    04-12 09:00Rood Wit V JO9-2JM - ST HMVV/Hulsel JO9-2Veld
    04-12 09:00Rood Wit V JO8-1 - EFC JO8-3Veld
    04-12 09:00Dommelen JO9-3 - Rood Wit V JO9-3JMVeld
    04-12 09:30Beerse Boys JO7-1JM - Rood Wit V JO7-1JMVeld
    04-12 09:40Rood Wit V JO7-1JM - DBS JO7-7Veld
    04-12 09:50Rood Wit V JO7-1JM - RPC JO7-7JMVeld
    04-12 10:00Rood Wit V JO11-1 - Riethoven JO11-1JMVeld
    04-12 10:00Rood Wit V JO10-1JM - Hapert JO10-2JMVeld
    04-12 10:00Rood Wit V JO11-2 - ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1Veld
    04-12 10:00Rood-Wit V JO7-2/3 - Hapert JO7Outdoor
    04-12 10:30Hapert JO8-2JM - Rood Wit V JO8-2Veld
    04-12 11:30Rood Wit V JG1 - SBC JG1Veld
    04-12 11:30Rood Wit V JO13-1JM - SV Budel JO13-1JMVeld
    04-12 11:30Marvilde JO13-1 - Rood Wit V JO13-2Veld
    04-12 AFGELASTDBS JO17-4 - Rood Wit V JO17-2Veld
    04-12 12:30Rust Roest 2 - Rood Wit V 3Veld
    04-12 13:00Rood Wit V JO15-2 - Waalre JO15-1Veld
    04-12 13:00Rood Wit V JO15-1 - VV Trinitas Oisterwijk JO15-1Veld
    04-12 13:45FC Eindhoven AV JO19-1 - Rood Wit V JO19-2Veld
    04-12 14:30Rood Wit V 4 - Wilhelmina Boys 2Veld
    04-12 14:30RW Veteranen - Ghana VriendenOutdoor
    04-12 14:45Reusel Sport/CoTrans JO17-1 - Rood Wit V JO17-1Veld
    04-12 15:00DVS JO19-1 - Rood Wit V JO19-1Veld
    05-12 10:00Rood Wit V 5 - RPC 12Veld
    05-12 12:00Rood Wit V VR1 - De Raven VR1Veld
    05-12 12:00Rood Wit V 3 - Hapert 3Veld
    06-12 AFGELASTHof van Brabant VR1 - Rood Wit V VR1Zaal
    11-12 09:00Rood Wit V JO9-3JM - Reusel Sport/CoTrans JO9-2Veld
    11-12 09:00Beerse Boys JO7-1JM - Rood Wit V JO7-1JMVeld
    11-12 09:00DBS JO8-7 - Rood Wit V JO8-2Veld
    11-12 09:10Rood Wit V JO7-1JM - DBS JO7-2Veld
    11-12 09:15Brabantia JO8-1 - Rood Wit V JO8-1Veld
    11-12 09:20Best Vooruit JO7-1 - Rood Wit V JO7-1JMVeld
    11-12 09:30Beerse Boys JO9-2JM - Rood Wit V JO9-2JMVeld
    11-12 09:30Beerse Boys JO9-1 - Rood Wit V JO9-1Veld
    11-12 10:00Rood Wit V JO11-2 - Reusel Sport/CoTrans JO11-3Veld
    11-12 10:00Wilhelmina Boys JO11-2 - Rood Wit V JO11-1Veld
    11-12 10:15S.V. Brandevoort JO15-3JM - Rood Wit V JO15-2Veld
    11-12 10:30Bergeijk JO10-2 - Rood Wit V JO10-1JMVeld
    11-12 11:30Rood Wit V JO13-2 - DOSKO'32 JO13-1JMVeld
    11-12 11:30Hapert JO13-1 - Rood Wit V JO13-1JMVeld
    11-12 12:00Rood Wit V JO17-2 - Oirschot Vooruit JO17-4Veld
    11-12 13:00Rood Wit V JO15-1 - Jong Brabant JO15-1Veld
    11-12 14:00Rood Wit V JO19-2 - SV Valkenswaard JO19-2Veld
    11-12 14:30Rust Roest 3 - Rood Wit V 4Veld
    11-12 15:00Rood Wit V JO19-1 - SV Valkenswaard JO19-1Veld
    11-12 15:00Bladella 2 - Rood Wit V 2Veld
    11-12 16:15DBS JO17-1 - Rood Wit V JO17-1Veld
    12-12 09:45UNA 7 - Rood Wit V 5Veld
    12-12 10:00Rood Wit V 4 - Gestel 2Veld
    12-12 10:00ZSC VR1 - Rood Wit V VR1Veld
    12-12 12:30Oirschot Vooruit 7 - Rood Wit V 3Veld